O Channel Crossings

Home / O Channel Crossings

Jak popsat 23 let historie v několika málo větách? Zkusme to jednoduše - baví nás dělat smlysluplné věci. I proto vznikl projekt FLEXI KARIÉRA, kterým navazujeme na 10 let práce a podpory rodičů pečujících o malé děti, ale i dalších osob znevýhodněných na trhu práce i ve společnosti. Od roku 2006 jsme spolupracovali s více než 500 rodiči, kteří absolvovali naše vzdělávací kurzy, koučink a kariérní poradenství. Díky podpoře z Evropského sociálního fondu a našemu spolufinancování mohly být všechny aktivity bezplatné. Poďte se s námi ohlédnout a zastavit u nejdůležitějších milníků. Zapojením do projektu FLEXI KARIÉRA můžete vytvářet budoucnost Channel Crossings společně s námi.

1993

CHANNEL CROSSINGS ZAČÍNÁ
Na začátku byl splněný sen jedné ženy - postavit se na vlastní nohy. Začínáme jako jazyková agentura.

1998

DĚTSKÝ KOUTEK V CHANNEL CROSSINGS
Po pěti letech existence otevírá jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings pobočku na Praze 5 v Radotíně a s ní službu hlídání dětí pro účastníky jazykových kurzů.

2005

ZÍSKÁVÁME CENU ZA ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI
Získali jsme ocenění Nejlepší firma s rovnými příležitostmi pro ženy a muže v ČR (Gender Studies, o.p.s.) za dlouhodobou podporu rovných příležitostí pro ženy a muže v naší společnosti a za vytváření flexibilních pracovních podmínek pro zaměstnankyně s malými dětmi

2006-2008

PROJEKT VZDĚLÁVACÍHO CENTRA PRO RODIČE
Pustili jsme se do prvního projektu ESF s názvem „Rozvoj centra dalšího vzdělávání o programy, kurzy a nové formy výuky zaměřené na ženy všech věkových kategorií". Kurzů se zúčastnilo 80 žen.

2008-2011

STEJNÁ ŠANCE NA VZDĚLÁVÁNÍ
Slavíme druhý úspěch a během tří let jsme podpořili 330 individuálních účastnic a účastníků prostřednictvím vzdělávacího programu v oblasti rozvoje osobních a profesních dovedností, jazykových a počítačových znalostí doplněný o bilanční diagnostiku vybraných účastníků.

2012-2015

FIT FOR FLEXI
Do třetice pokračujeme jedním z našich nejúspěšnějších projektů s názvem FIT FOR FLEXI. Vzděláváme, koučujeme a podporujeme ženy s malými dětmi při jejich návratu na trh práce. Celkem jsme spolupracovali s více než 90 ženami. Zároveň jsme se setkali s více než 200 zaměstnavateli z celé ČR během diskusních workshopů, jejichž cílem bylo podpořit zavádění flexibilních pracovních podmínek v organizacích.

2013

JSME VZDĚLÁVACÍ INSTITUCÍ ROKU
Channel Crossings získává ocenění nejlepší vzdělávací instituce v ČR, které uděluje Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

2014

NÁRODNÍ CENA KARIÉROVÉHO PORADENSTVÍ
Za projekt FIT FOR FLEXI jsme získali speciální cenu v soutěži „Národní cena kariérového poradenství", kterou uděluje Centrum Euroguidance.

2015

PODPORUJEME SDÍLENÁ PRACOVNÍ MÍSTA
Za dlouhodobou podporu a praktické využívání sdílených pracovních míst pro rodiče s malými dětmi v Channel Crossings jsme získali ocenění od Fondu dalšího vzdělávání.

2016

ZÁLEŽÍ NÁM NA SMYSLU NAŠÍ PRÁCE
Naši cestu završujeme na Pražském hradě, kde jsme převzali hlavní cenu v soutěži "Podnikáme odpovědně" v kategorii malý a střední podnik. Ocenění je pro nás velkou radostí i závazkem do budoucna. A nápady na nové projekty nám rozhodně nechybí 🙂

2017-2018

FLEXI KARIÉRA STARTUJE
Osobní a kariérní restart na míru ženám s malými dětmi. Pojďte do toho s námi a staňte se součástí projektu FLEXI KARIÉRA!